Coachowie

Joanna Jagielska 

Kim jestem?

Executive Coach•HR Manager • Head Hunter • Consultant strategiczny – restrukturyzacje, przejęcia • Ekspert ds. brandingu – tworzenie i wprowadzenie nowych marek na rynek • Specjalista ds. PR politycznego • Trener biznesu • Coach.

Z pasją poszukuje pomysłów na motywowanie i rozwój najcenniejszych dóbr – Zasobów ludzkich. Współpracowałam dla korporacji światowych, m.in. Dongseo Display, Sanden SMP, Enion SA , ES-System, DB, PCC RAIL, PCC GRUPA, Contimax, Simon Spa, Orient Spa.

Doświadczyłam przez te lata fascynującej przygody współtworzenia procesów zarządzania ludźmi, przyjaźni, inspiracji, wzlotów i rozczarowań, dzięki którym wiele się nauczyłam.

Wspieram, inspiruje, motywuję przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia. Pasja Balansuje na krawędzi swoich możliwości udowadniając innym, że wszystko jest możliwe.

Jestem pełną entuzjazmu kobietą, która otwiera nowe perspektywy rozwoju potencjału organizacji będącego synergiczną sumą indywidualnych talentów. Wspieram, inspiruje, motywuję przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia. Pasja Balansuje na krawędzi swoich możliwości udowadniając innym, że wszystko jest możliwe.

Wiedza

ICF• Facilitator EAHAE• Uniwersytet Śląski w Katowicach – Politologia • Politechnika Częstochowska – Zarządzanie instytucjami samorządowymi • Akademia Leona Koźmińskiego – Coaching i business traning • Akademia zarządzania zasobami ludzkimi w Katowicach.

Od 2006 roku  jestem zawodowo związana z coachingiem.

Kocham galop, szum wiatru i ludzi z pasją…

„..Nie przystawaj dla zbierania kwiatów, by je zachować, ale idź naprzód, a kwiaty będą ciągle kwitnąć na twojej drodze..”


Rabindranath Tagore (1861-1941)


DRUID

Jego rozmiary, siła i szybkość budzą respekt. Jego uroda zniewala.

Magik-czarodziej, specjalista od pracy z ludźmi, uczenia wzajemnych relacji i postaw własnych. Jako trener staję się lustrzanym odbiciem naszych zachowań, reakcji, obaw jak również naturalnych zdolności i ukrytych umiejętności, które warto wykorzystać w relacji z innymi oraz w pracy zespołowej.

Obcowanie z końmi uczy opanowania, zmusza do budowania relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Druid od szalonych skoków, galopu przez pola, Przyjaciel od wiatru we włosach, od jabłek na łące… partner w pracy..

Relacja z koniem pozwala spojrzeć z innej perspektywy na relacje międzyludzkie, komunikację i efektywność zespołową. Prowadząc konia do obranego celu pokonują własne obawy i ograniczenia, muszą wykazać się inicjatywą i kreatywnością. Kolejne ćwiczenia pozwalają uczestnikom odkryć swoje mocne i słabe strony w procesach pozyskiwania akceptacji współpracowników i budowy autorytetu. Zachowania koni w stadzie, w kontakcie z człowiekiem, podczas ćwiczeń dostarczają analogii obrazowo trafiających w codzienne doświadczenia zawodowe uczestników w obszarach zarządzania i organizacjami biznesowymi, efektywnej komunikacji, przywództwa, negocjacji, pokonywania własnych ograniczeń, budowania autorytetu i charyzmy.