LIFE Coaching Tajemniczy Ogród Twoich Możliwości

 Odkryj swój tajemniczy ogród możliwości…

W coachingu osobistym coach pomaga klientowi w zamianie marzeń w realne, konkretne i osiągalne cele, wspiera w stworzeniu atrakcyjnej wizji przyszłego życia klienta, w zaplanowaniu działań, które krok po kroku przybliżą klienta do realizacji jego celów oraz w utrzymaniu jego zaangażowania.

Jak Anioł stróż, krok za Tobą Coach pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów, w rozwiązaniu palących problemów, pomoże Ci w podjęciu trudnych decyzji zarówno biznesowych jak i osobistych.

Coaching osobisty daje klientowi możliwość całościowego spojrzenia na swoje życie, zastanowienia się dokąd zmierza, przemyślenia w jakich obszarach najbardziej potrzebuje zmian. Istotą coachingu jest dążenie do rozwoju i wzrostu jakości życia. Jest skierowany na rezultaty, które osoba wybiera osiągnąć w życiu w najbardziej ekologiczny sposób. Pozwala zakończyć zmaganie się „z życiem” i rozpocząć osiąganie sukcesów czy spełnienia w łatwiejszy sposób.

Założeniem coachingu jest przekonanie, że człowiek jest ekspertem dla samego siebie – ma wewnętrzną mądrość, która wydobyta na powierzchnię pozwala odnaleźć właściwe rozwiązanie czy dokonać zmiany. Coach pomaga zobaczyć szerszy obraz danej sprawy oraz ukryty potencjał klienta. Nie daje odpowiedzi, ale zadaje pytania, które pozwalają je znaleźć. Pomaga ustalić punkt wyjścia, zdefiniować precyzyjnie cele i odnaleźć korzystne sposoby ich osiągania.

JAKA JEST ROLA COACHA?

  • Coach pomaga odkryć klientowi, co jest dla niego aktualnie naprawdę ważne
  • Pomaga stworzyć plan osiągnięcia tych celów
  • Pomaga w wyeliminowaniu przeszkód czy bloków w drodze do celów
  • Towarzyszy jako partner w drodze po sukces, dając swoją uwagę i zaangażowanie
  • Cieszy się z sukcesów klienta i wspiera go w jego ich świętowaniu

Pamiętaj, wszystko jest możliwe – najpierw w Twoim umyśle, potem w Twoim działaniu. Wystarczy po to sięgnąć.

Pomyśl, czego tak naprawdę pragniesz?

Chcę…
• doskonalić własny umysł, sprawić by funkcjonował w sposób, w jaki pragnę
• odkryć, swój wewnętrzny potencjał, swoje możliwości, siłę która tkwi we mnie
• aby moja psychika pracowała w sposób bardziej świadomy
• chcę się otwarcie i bez lęku zaznajomić z moimi mocnymi i słabymi stronami
• umieć jasno konstruować moją drogę życiową i ustalać własne priorytety
• interesuje mnie nieustanny rozwój osobisty
• moim celem jest przezwyciężanie własnych ograniczeń
• być z siebie zadowolonym/ zadowoloną
• cieszyć się życiem, spontanicznie i radośnie jak dziecko

REFERENCJE

Spotkania z Joanną pomogły mi odpowiedzieć sobie na pytanie czego chcę i jak małymi krokami to osiągnąć. Asia pomogła mi zarówno w sferze życia zawodowego, jak i osobistego. Dzięki coachingowi zaczęłam wierzyć w swoje możliwości, odważniej wyrażać swoje opinie, nauczyłam się asertywności. Spotkania z Asią to miło i owocnie spędzony czas – praca nad ważnymi problemami, w koleżeńskiej atmosferze.

23 grudnia 2012 Grażyna – sekretarka

Asia, to pasjonatka na drodze przemiany. Obdarzona wielką empatią, potrafiąca doskonale zdiagnozować problem i skutecznie wspierać w procesie samouświadamiania. Pracowałem z wieloma coachami , bardzo sceptycznie podszedłem do młodej kobiety, nastawiając się na brak wiedzy i kompetencji. To co się wydarzyło , przerosło oczekiwania. Atmosfera, bezgraniczne zaufanie i szczera wiara w moje możliwość wywróciły do góry nogami podejście do coachingu. Polecam Asię, jako profesjonalnego Coacha, wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

15 stycznia 2013 Kamil – młodszy referent

ZASADY PROCESU COACHINGOWEGO

  • Czas trwania: minimum 6 miesięcy – optymalny czas trwania coachingu jest ściśle związany z terminem wyznaczonych celów.
  • W skład coachingu wchodzi: jedno spotkanie wstępne z klientem (zbieranie informacji o celach klienta i podjęcie decyzji o współpracy, kontrakt między Klientem a Coachem), minimum 6-8 spotkań osobistych (jedno spotkanie w miesiącu), konsultacje telefoniczne lub on-line, spotkanie podsumowujące coaching.

KOSZT COACHINGU

Szczegóły dostępne po wcześniejszej konsultacji.

KONTAKT

 

501 205 005

biuro@coachingbalance.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę.

 

Coaching Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań i wiele innych miast Polski