Szkolenia, które gwarantują wzrost

Aktualne szkolenia – harmonogram, tematy

Coaching

Wykonujemy coaching indywidualny jak i grupowy dla zespołów, ale oprócz tego możemy nauczyć Cię jak go prowadzić. Coaching to nie jest tajemna wiedza. Coaching to doskonały sposób na zwiększenie efektywności i motywowanie swojego zespołu.

Szkolenia sprzedażowe

Trakcie naszych szkoleń sprzedażowych przedstawiamy zaawansowaną wiedzę nt. psychologii sprzedaży i technik jej zamykania. Pokażemy Ci jak wygląda proces sprzedaży od strony technicznej i dokładnie go z Tobą przećwiczymy.

Komunikacja interpersonalna

W wielu firmach problemy organizacyjne stanowi przepływ informacji. Nasze szkolenia z komunikacji interpersonalnej gwarantują, że w Twojej firmie będzie panowało większe zrozumienie, znacznie lepszy przepływ informacji i lepsza atmosfera pracy.

Motywowanie innych i automotywacja

Jak często Ty albo Twoi pracownicy myślą „żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce”? Bardzo często masz do oddania pilny projekt, a wokół panuje powszechy motywacji, aby się za niego zabrać? Pokażemy Ci skuteczne techniki, które sprawią, że Twój zespół będzie zmotywowany do działania na najwyższych obrotach.

Public Relations

Wizerunek, popularny PR, to w dzisiejszych czasach bardzo ważny element biznesu. Przy tak dużej konkurencji klienci nie patrzą już kategoriami „kupię u niego bo muszę”. Dzisiejszy klient jest wybredny i to m.in. prestiżowy wizerunek firmy sprawia, że klient kupuje.

Rozwój Osobisty

Rozwój osobisty to jeden z kluczowych czynników, które pomogą Ci osiągać w życiu więcej. Nauczymy Cię jak lepiej zarządzać swoim czasem, wyznaczać i realizować swoje cele, występować publicznie i sprawić, aby to Ciebie ludzie lubili.