Negocjacje i mediacje

outplacement

Na przestrzeni lat negocjowanie stało się koniecznością, później pasją firmowego negocjatora. Świadectwem najwyższej jakości oraz skuteczności usług negocjacyjnych jest coraz większa grupa zadowolonych Klientów.

Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że stoisz przed ważną dla Ciebie decyzją. Zapewne zamierzasz kupić lub negocjować coś, co jest dla Ciebie wartościowe. Wyobraź sobie teraz, że uzyskujesz cenę niższą np. o 10%. Wydaje Ci się, że to niemożliwe? My proponujemy spróbować i sprawdzić co da się zrobić.

Negocjujemy trudne umowy,

ale dzięki temu, że powyższe umiejętności posiadamy, że jesteśmy dokładni i bardzo dobrze przygotowujemy się do każdego spotkania osiągamy sukcesy na rzecz naszych Klientów.

Zapraszamy też Państwa.

Prowadzimy negocjacje cenowe, jak też negocjacje warunków współpracy. Dopilnowujemy umieszczenia odpowiednich zapisów w umowach, pomagamy uzyskać lepsze warunki zakupu lub wynajmu. Wspieramy wiele rodzajów rozmów.

Wspomagamy naszych Klientów w momentach, kiedy nawiązują współpracę z nową firmą oraz w sytuacjach, gdy z różnych względów potrzebują zmienić warunki trwającej już współpracy.

Specjalności:

  • NEGOCJACJE HANDLOWE – 7 lat praktyki ( Azjaci, Rosjanie, Europejczycy)
  • NEGOCJACJE PRACOWNICZE – 10 lat doświadczenia
  • DORADZTWO PRZETARGOWE
  • OPRACOWYWANIE SCENARIUSZY NEGOCJACJI
  • WSPARCIE PRZY ROZWIAZYWANIU KONFLIKTÓW W FIRMIE( Związki zawodowe, Rady pracownicze, kontrakty)
  • SZKOLENIA MISTRZ NEGOCJACJI

outplacement

Klientowi dajemy dużo więcej niż samą usługę negocjacyjną.

Dajemy również doradztwo związane z niezwykle istotnym przygotowaniem się do tychże negocjacji. Możecie Państwo zadać sobie pytanie – Po co w ogóle negocjować? Przecież można podpisać warunki współpracy takie, jakie oferuje kontrahent.

Oczywiście, że można tylko:

  • Dlaczego nie wykorzystać możliwości uzyskania lepszych warunków niż pierwotnie proponowane?
  • Czy nie warto zabezpieczyć się przed niekorzystnymi zapisami w umowie?
  • Czy nie lepiej mieć możliwość wpływu na przebieg współpracy?
  • Być partnerem dla drugiej strony a nie tylko wykonawcą?

Przystępując do prac określamy jakie dane, dokumenty i informacje Klienci powinni przygotować przed negocjacjami, dla znaczącego powiększenia zasobu własnych przewag.

Sprawnie kompletujemy niezbędne informacje, które wykorzystujemy do osiągnięcia sukcesu negocjacyjnego. Każdorazowo w procesie przygotowawczym opracowujemy różne scenariusze negocjacyjne, dostosowane do możliwości rozwoju sytuacji. Wychwytujemy wszelkie niekonsekwencje w zapisach i uszczegóławiamy umowy tak, by były bezpieczne dla Naszych Klientów i chroniły ich od ryzyka poniesienia strat.

Dzięki uprzedniemu określeniu z Klientem minimum i maksimum oczekiwań, wiemy, czego Klient żąda od negocjacji i jakie warunki będą go zadowalać.

Zapraszamy serdecznie Państwa do współpracy!