Coaching kariery …

Coaching kariery wspiera rozwój kariery zgodny z aspiracjami zawodowymi i życiowymi wartościami.

Proces coachingu służy Tobie byś znalazł swoje właściwe i najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce na rynku pracy. Nauczył się czerpać satysfakcję z tego co robisz, gdzie chcesz dojść i w jakich warunkach. Jest to bardzo ważny element utrzymywania higieny psychicznej zwłaszcza dla osób które nie mogą liczyć na obecność psychologa w swoich firmach

Czego dotyczy coaching kariery?

Proces coachingu służy Tobie byś znalazł swoje właściwe i najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce na rynku pracy. Nauczył się czerpać satysfakcję z tego co robisz, gdzie chcesz dojść i w jakich warunkach. Jest to bardzo ważny element utrzymywania higieny psychicznej zwłaszcza dla osób które nie mogą liczyć na obecność psychologa w swoich firmach.

Masz poczucie, że Twoja kariera stanęła w miejscu?

Masz poczucie, że Twoja kariera stanęła w miejscu? Że się nie rozwijasz? A może to inni wokół Ciebie awansują, mają ciekawsze zadania i czerpią więcej satysfakcji ze swojej działalności zawodowej? A może szukasz pracy, bo poprzednia nie spełniła Twoich oczekiwań? A może w obecnej pracy nie czujesz się nie doceniany i zastanawiasz się nad zmianą pracy? Może też jest tak, że ciągle zmieniasz pracę i nigdzie nie możesz zagrzać miejsca na dłużej?

Cokolwiek nie odpowiada Ci w Twoim życiu zawodowym wiedz, że pracując nad sobą możesz dokonać znaczących zmian w swoim otoczeniu! Spędzasz w pracy większość swojego czasu, więc warto zadbać o to, żeby ten dobrze wykorzystać. Zasługujesz na to, żeby mieć satysfakcjonującą pracę, a jednocześnie cieszyć się  uznaniem i otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie. Zasługujesz na to, żeby mieć dobre relacje ze swoim przełożonym, ze swoimi współpracownikami, z podwładnymi i z klientami.

Jako Twój coach wesprę Cię znalezieniu odpowiedniej dla Ciebie pracy, dokonaniu satysfakcjonujących Cię zmian w pracy lub osiągnięciu sukcesu zawodowego. Wspólnie:

  • zdefiniujemy, jak praca jest dla Ciebie stworzona i co da Ci poczucie satysfakcji w pracy, a może się okazać, że Twoja drabina na szczyt kariery zawodowej była do tej pory przystawiona nie do tej ściany, co trzeba:)
  • wytyczymy plan, który przybliży Cię do znalezienia odpowiedniej dla Ciebie pracy, lub pomoże Ci w dokonaniu satysfakcjonujących Cię zmian w Twoim życiu zawodowym,

Twoja praca zajmuje większą część Twojego życia, a Ty masz realny wpływ na Twoje życie. Jasno definiując swoje wartości i cele zawodowe oraz pracując w kierunku ich zrealizowania, przejmiesz kontrolę nad swoim życiem zawodowym i każdego dnia będziesz dążyć do tego, żeby było takie, jakie chcesz mieć.

Prowadząc Twój coaching skorzystam z:

  • kompetencji kompetencji zgodnych z ICF– prestiżową, międzynarodową społeczność Coachów,
  • doświadczeń z doświadczania moich Klientów i wiedzy którą się ze mną podzielili
  • wiedzy, którą wyniosłam ze studiów coachingu, negocjacji i mediacji, licznych szkoleń i innych form rozwoju osobistego,
  • 10-letnich doświadczeń w podążaniu własną ścieżką rozwoju zawodowego w pionach personalnych jako Dyrektor Personalny/HR
  • praktyki w pracy jako indywidualny Life i biznes Coach – przeprowadziłam około 400 godzin sesji coachingowych,
  • doświadczeń w szukaniu balansu i harmonii we własnym życiu zawodowym i osobistym czyli łączeniu działalności zawodowej z organizowaniem szczęśliwego życia rodzinnego.

Pomogłam wielu ludziom w dokonywaniu satysfakcjonujących zmian w ich życiu zawodowym. Pomogłam w znalezieniu nowej pracy zgodniej z najgłębszymi potrzebami moich klientów oraz w dokonaniu zmian w aktualnym miejscu pracy, które pozytywnie wpłynęły na ich zadowolenie z pracy.

REFERENCJE

Spotkania z Asią uświadomiły mi, że ciężką pracą i wytrwałością mogę osiągnąć wszystko. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy potrzebują wsparcia w poszukiwaniu siebie. Ten Coach na pewno nie spocznie póki razem z Tobą nie odnajdzie twojej drogi.

26 luty 2013 Anna CEO – dyrektor finansowy CEO

Profesjonalne, biznesowe podejście, a jednocześnie podczas całej sesji miałem poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Żadna minuta sesji nie została zmarnowana, a efekty dają się zauważyć zarówno na polu biznesowym jak i prywatnym. Polecam gorąco !

16 stycznia 2013 Damian – kierownik

Niezwykle komunikatywna, przebojowa, energiczna profesjonalistka. Praca nad ważnymi aspektami, w atmosferze szacunku, zaufania i bezpieczeństwa. Praca nad wartościami. Genialna osobowość! Polecam Coaching Kariery.

28 luty 2013 Paweł – Doradca Finansowy

ZASADY PROCESU COACHINGOWEGO

  • Czas trwania: minimum 8 miesięcy – optymalny czas trwania coachingu jest ściśle związany z terminem wyznaczonych celów.
  • W skład coachingu wchodzi: jedno spotkanie wstępne z klientem (zbieranie informacji o celach klienta i podjęcie decyzji o współpracy, kontrakt między Klientem a Coachem), minimum 6-8 spotkań osobistych (jedno spotkanie w miesiącu), konsultacje telefoniczne lub on-line, spotkanie podsumowujące coaching.

KOSZT COACHINGU

Szczegóły dostępne po wcześniejszej konsultacji.

KONTAKT

501 205 005

biuro@coachingbalance.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę.