Diet Coaching

Diet Coaching- ZASMAKUJ ŻYCIA….Twój przepis na życie

Na pewno zacznę… tylko nie dziś, od jutra na 100 procent – ile razy sobie tak powtarzałaś? Brak motywacji to częsta cecha kobiet. Chcesz skutecznie schudnąć, ale wciąż odkładasz rozpoczęcie diety? Spokojnie… Motywacji można się nauczyć, trzeba tylko wiedzieć jak!

Diet coaching podniesie twój poziom motywacji i pewności siebie, dzięki czemu zaczniesz świadomie i samodzielnie decydować o sobie, o tym, co, w jakich ilościach i kiedy jesz. Nauczysz się zarządzać emocjami (smutkiem, złością, nudą), które często są przyczyną objadania się. Zyska na tym nie tylko twoje ciało, lecz także psychika, ponieważ uwierzysz w siebie i własne możliwości, a dzięki temu znacząco poprawi się jakość twojego życia.

Klient ma możliwość wypracowania realnego celu i zindywidualizowanych metod samo – radzenia w procesie odchudzania.

Diet coaching stawia na to, że wszystko, co ci jest potrzebne by osiągnąć upragnioną wagę masz w sobie, dlatego pomaga zyskać świadomość: jak myślisz o sobie, swoim ciel?  jak działasz i jak wiele jesteś w stanie jeszcze dokonać by swój cel zrealizować?

Coach wzmacnia Twoje szanse na osiągniecie upragnionych rezultatów!!!
Zada pytania, jakich sam sobie nie zadasz, skieruje Twoją uwagę min. na zachowania, które sabotują wyznaczone cele i w prostej linii prowadzą do „potknięcia” czyli powrotu starych nawyków.

JEŚLI SPADEK WAGI I JEJ UTRZYMANIE NA CAŁE ŻYCIE JEST I TWOIM CELEM
TO COACHING JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

Tylko Ty możesz wpłyną na wzrost satysfakcji ze swojego życia!

Ty jesteś najlepszym ekspertem w zakresie swojego życia.

Diet Coach to nie dietetyk, to też nie psychoterapeuta, trener czy lekarz. Nie da Ci rad, wskazówek co masz robić. Ty decydujesz o sobie! Jego obszarem działań jest wzrost Twojej samoświadomości, samoobserwacji, samokontroli aż po samorealizację. Czyli stawia nie tylko na utratę kilogramów. Uwzględnia Twój holistyczny rozwój.

Diet Coaching to proces zmiany „na szczuplejszą osobę” wymaga czasu, zaangażowania i wytrwałości. Działanie w pojedynkę często obarczone jest ryzykiem wycofania, nieefektywności.

Wyobraź sobie jak może wpłynąć na Twój efekt współpraca dwóch osób: Twoja determinacja i wysokie zaangażowanie Diet Coacha? Warto sprawdzić?

REFERENCJE

„Jeszcze półtora roku temu wstydziłam się stanąć na wadze. Kolejna próba zrzucenia balastu pogrążała mnie bliżej dna.  Coaching potraktowałam z przymrużeniem oka, bez wielkich nadziei, szukałam zrozumienia. A dostałam szanse, wsparcie, akceptacje i motywacje by już niedługo przebiec pierwszy w moim życiu półmaraton. Coaching Sportowy to najlepsza, ale nie najłatwiejsza droga w moim życiu. Za rękę, dłoń w dłoń pokonałam moje lęki, by uwierzyć że mogę wszystko”

 22 grudzień 2012 Anna

PONIEWAŻ W CHWILACH WYZWAŃ WARTO MIEĆ SPZYMIERZEŃCÓW

ZASADY PROCESU COACHINGOWEGO

Czas trwania: minimum 6 miesięcy – optymalny czas trwania coachingu jest ściśle związany z terminem wyznaczonych celów.

W skład coachingu wchodzi: jedno spotkanie wstępne z klientem (zbieranie informacji o celach klienta i podjęcie decyzji o współpracy, kontrakt między Klientem a Coachem), minimum 6-8 spotkań osobistych (jedno spotkanie w miesiącu), konsultacje telefoniczne lub on-line, spotkanie podsumowujące coaching.

KOSZT COACHINGU

Szczegóły dostępne po wcześniejszej konsultacji.

KONTAKT

501 205 005

biuro@coachingbalance.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę.

Program Diet Coachingu jest rekomendowany zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. W sprawie otrzymania szczegółowych informacji nt. współpracy prosimy o kontakt.