COACHING WIZERUNKU

 

Wi­zeru­nek wart jest więcej od ty­siąca słów.  Carlom Ruiz Zafon

 

Zgubiłeś gdzieś pewność siebie.  Masz problem by otworzyć się na ludzi, a tym samym nie potrafisz właściwie zaprezentować siebie i swoich atutów?  Tyle razy już słyszałeś ze za młodo wyglądasz! Jak zbudować autorytet i zbudować szacunek w środowisku pracy?

A może dostałeś awans ? A może wkraczasz na salony i chcesz poznać zasady etykiety towarzyskiej i zawodowej? Masz problemy z wystąpieniami publicznymi a czekają cię ważne prezentacje?

Jeśli czujesz potrzebę zmiany w życiu osobistym lub zawodowym i odpowiedziałeś, choć na jedno pytanie twierdząco to do Ciebie skierowany jest coaching wizerunku – indywidualna metoda, dzięki, której odkryjesz swój niepowtarzalny styl zgodny z osobowością, zawodem i pozycją społeczną.

W trakcie indywidualnych sesji odkrywaniu twoje świadome i jeszcze nieuświadomione potrzeby. Proces ten pozwali przy uwzględnieniu określonego celu i cech osobowości stworzyć styl, który będziesz mógł reprezentować w życiu osobistym jak również w pracy zawodowej.

Czas najwyższy odkryć swoje „Ja”. Pełni świadomy i spójny z własnymi wartościami poznasz i docenisz własne indywidualności, kompetencje ,kreowanie i poznanie siebie.

Czym jest coaching wizerunku?

Wizerunek to zbiór cech, skojarzeń, wartości oraz emocji, które inni przypisują tobie i łączą z twoją twarzą, nazwiskiem czy imieniem. Wizerunek powstaje pod wpływem tego, co sobą reprezentujesz i komunikujesz. Żeby zbudować pozytywny, spójny wizerunek i wywierać niezapomniane wrażenie, trzeba po pierwsze określić, jak chcesz być postrzegany i odbierany przez innych. Coaching wizerunku to proces świadomego budowania swojej „marki” pokryty realnymi osiągnięciami, twoim zadowoleniem i prawdziwą satysfakcją osobistą. Odkryjesz na nowo i wzmocnisz swoje silne strony, rozwiniesz nowe umiejętności i talenty, co spowoduje, że pozbędziesz się negatywnych, dręczących i ograniczających myśli i przekonań. Bardzo szybko zobaczysz rezultaty tego procesu w swoim życiu towarzyskim i zawodowym.

Coach wizerunku towarzyszy i wspiera Ciebie w procesie zmiany, inspiruje i pomaga w odkrywaniu Twojej wyjątkowości. Podczas sesji sam wypracowujesz swoją wizję własnego wyglądu, która jest jedynie moderowana przez Coacha.

Dzięki coachingowi wizerunku możesz osiągnąć:

  •  harmonijny  i spójny z Twoimi talentami wizerunek, który wzbudzi zaufanie otoczenia
  • tworzenia dobrej atmosfery w relacjach ze współpracownikami lub klientami
  • odpowiednią prezencję, która będzie gwarancją większej pewności siebie
  • dobry wygląd a przez to lepsze samopoczucie i relacje z innymi ludźmi
  • większe kompetencje zawodowe
  • właściwej i spójnej komunikacji z otoczeniem,
  • umiejętnego kreowania pierwszego wrażenia,
  • pozytywnej autoprezentacji,
  • poznania sposobów na nawiązywane konstruktywnych relacji z nowo poznanymi osobami,

Coaching wizerunku będzie dotyczył również określeniu twojego indywidualnego stylu, poprawy wyglądu, sposobu ubierania się, ale również sposobu zachowania się, komunikacji z otoczeniem to w rezultacie przełoży się na motywację do dalszych zmian.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń!

Cena coachingu wizerunkowego jest ustalana indywidualnie po pierwszej konsultacji, na której dokonuje się rozpoznania twoich potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie informacje, które są uzyskane o Kliencie w trakcie konsultacji indywidualnych są poufne!