ART Coaching Indywidualna Droga

 
dla twórców z pasją…

Sztuka jest przeżyciem i zapisem emocji artysty. Pasja, emocje, targające uczucia są kwintesencją tożsamości artystycznej. Szarobury świat wyskubuje i obdziera każdego z nas z predyspozycji i wrażliwości twórczej.

Jak obudzić swój  swój drzemiący potencjał? Jak  zbudować własną świadomość na trudnym , współczesnym rynku .

Jak pokonać niemoc tworzenia? Jak zbudować świadomą dojrzała obecność twórczą. Jak odnaleźć magie w kreowaniu i tworzeniu?

 

ART Coaching polega na pogłębianiu wiedzy na temat nieświadomych obszarów i strategii związanych z tworzeniem i kreacją. Wzmacnia pewność siebie niezbędną przy podejmowaniu decyzji twórczych. Chroni naturalne predyspozycje artysty przed przeciążeniami i nadużyciami. Prowadzi do większej świadomości i daje wiedzę niezbędną do budowania swojej obecności artystycznej na trudnym współczesnym rynku.

ART Coaching indywidualny to proces skupiający się na doświadczeniach odkrywających wewnętrzne czynniki sukcesu. Coach wraz z Klientem  koncentrują się na doświadczeniach odkrywających wewnętrzne czynniki sukcesu.

Obszary pracy Art. Coachingu

 • Coaching indywidualnego projektu dokonań artystycznych planowanych przez artystę w najbliższych latach,
 • Coaching wartości i przekonani
 • Coaching  niemocy artystycznej
 • Praca na przekonaniach i wartościach
 • Wsparcie w zmianie działań artystycznych, odkrywanie potencjału artystycznego,
 • Planowania ścieżki kariery i osobistego Modelu Obecności Artystycznej,
 • poznawanie indywidualnych kodów procesu twórczego, czyli tego co dzieje się na poziomie fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym w sytuacji sukcesu i porażki,
 • Budowanie pewności w kontaktach z menadżerami, agentami, producentami
 • Pomoc w odszukiwaniu nowych obszarów kreacji dla artystów o ustalonej, stałej pozycji zawodowej,

Naszymi klientami SA malarze, aktorzy, fotografowie,  projektanci i pisarze , ludzi biznesu związanych z mediami.

REFERENCJE

Kompetentna i profesjonalna. Burzy mur dystansu w kilka prostych chwil. W ciągu tych godzin obiera emocje, przełamuje strach przed moimi lekami…to takie nie życiowe poczuć jak ktoś wierzy w twoją siłę i talenty. To dobre miejsce by odkryć siebie na nowo…

11 luty 2013 Magdalena – artysta

Bywam nieznośny. Rozkapryszony, depresyjny. Praca z Joanną to zrozumienie, akceptacja mojej dziwacznej rozgoryczonej postawy. Wspieranie, przewodzenie moim myślom, rozczochranym emocjom. Coaching jest moim lustrem, świadomością zewnętrzną…spokojem.

11 grudzień 2012 Rick – Photo

Art. Coaching to autorski program , dedykowany ludziom sztuki, aktorom, projektantom, reżyserom, fotografikom, tancerzom, scenografom, oraz wszystkim tym, których działanie związane jest z kreacją i tworzeniem.

ZASADY PROCESU COACHINGOWEGO

 • Czas trwania: minimum 6 miesięcy – optymalny czas trwania coachingu jest ściśle związany z terminem wyznaczonych celów.
 • W skład coachingu wchodzi: jedno spotkanie wstępne z klientem (zbieranie informacji o celach klienta i podjęcie decyzji o współpracy, kontrakt między Klientem a Coachem), minimum 6-8 spotkań osobistych (jedno spotkanie w miesiącu), konsultacje telefoniczne lub on-line, spotkanie podsumowujące coaching.

KOSZT COACHINGU

Szczegóły dostępne po wcześniejszej konsultacji.

KONTAKT

501 205 005

biuro@coachingbalance.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę.